POŻARY WEWNĘTRZNE – Konferencja SITP o/Olsztyn – 23-24 października 2017 r.

Konferencja DOCHODZENIA POPOŻAROWE – NAUKA I TECHNIKA
27 września 2017
Złożenie kwiatów w Dniu Zadusznym 02.11.2017 r. wraz z Pomorskim Komendantem Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku
5 grudnia 2017

POŻARY WEWNĘTRZNE – Konferencja SITP o/Olsztyn – 23-24 października 2017 r.

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział w Olsztynie wspólnie z Komendą Wojewódzką PSP w Olsztynie organizują już po raz piąty Międzynarodową Konferencję „Pożary Wewnętrzne”, która odbędzie się w dniach 23-24 października br. w Hotelu OMEGA w Olsztynie.
W tym roku podczas Konferencji poruszana będzie tematyka w kontekście skuteczności prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych oraz bezpieczeństwa ekip ratowniczych. Poruszona zostanie problematyka prowadzenia działań w tunelach oraz przedstawiona zostanie analiza akcji gaszenia pożaru Kościoła Katedralnego pw. Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wlkp. Osoby zainteresowane zarówno naukowymi jak i praktycznymi aspektami problematyki ochrony przeciwpożarowej, poprzez udział w konferencji, mają okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i trendami we wspomnianej dziedzinie, jak też obejrzeć demonstracje praktyczne. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie taktyka praktycznego gaszenia zbiornika z lpg.
Poza oficjalnym programem jest to też okazja, aby wymienić poglądy i doświadczenia oraz nawiązać kontakty z gronem opiniotwórczych ekspertów. Przedstawiane podczas konferencji wyniki badań, wiedza oraz praktyki są przenoszone na krajowe środowisko, jako zasoby stanowiące nowe podejścia i rozwiązania w danej dziedzinie.

W ramach udziału w konferencji każdy uczestnika ma zapewnione:

  • udział w wykładach i pokazach konferencyjnych,
  • wyżywienie: 2 obiady (23 i 24.10), uroczysta kolacja i śniadanie,
  • przerwy kawowe,
  • nocleg 23/24.10 w hotelu,
  • materiały konferencyjne.

Więcej informacji: http://www.sitp.olsztyn.pl/index.php/pozary-wewnetrzne-2017

W imieniu Oddziału SITP w Olsztynie serdecznie zapraszamy!

Komentarze są wyłączone.