Relacja ze śniadania Ekspertów ppoż. SITP O/Gdański + ELA-COMPIL Sp. z o.o.

Śniadanie Ekspertów ppoż. SITP O/Gdański + ELA-COMPIL Sp. z o.o.
15 marca 2019
Relacja z IV Konferencja SITP O/Gdańsk oraz NOT Gdańsk „Wybrane zagadnienia z zakresu projektowania zabezpieczeń przeciwpożarowych budynków”
2 czerwca 2019

Relacja ze śniadania Ekspertów ppoż. SITP O/Gdański + ELA-COMPIL Sp. z o.o.

ŚNIADANIE EKSPERTÓW RYNKU W OLIVIA BUSINESS CENTRE W GDAŃSKU

4 kwietnia mieliśmy okazję odbyć kolejne śniadanie ekspertów rynku tym razem w niesamowitym Olivia Business Centre w Gdańsku. Wśród znakomitych gości byli rzeczoznawcy i technicy pożarnictwa z gdańskiego oddziału SITP, a także przedstawiciele nadzoru inwestorskiego oraz działu zarządzania bezpieczeństwem w Olivii. Była to dla nas wyśmienita okazja do dialogu zarówno podczas panelu dyskusyjnego jak i podczas zwiedzania naszego obiektu referencyjnego w którym zainstalowany jest GEMOS i FPM+.

Spotkanie rozpoczęliśmy standardowo od pysznego śniadania w gronie ekspertów rynku, po czym cześć oficjalną rozpoczął Prezes Oddziału Gdańskiego SITP – Pan Marek Zabrocki, oraz Pan Tadeusz Szmytke w funkcji Z-cy Prezesa. Następnie przywitał gości i opowiedział o pracy z GEMOSem Pan Rafał Recław – Szef Działu Zarządzania Bezpieczeństwem w Olivia Business Centre, dzięki którego uprzejmości mogliśmy po zakończeniu prezentacji i panelu dyskusyjnego zwiedzić ten wyjątkowy obiekt. Absolutnym gwoździem programu była wizyta w control roomie gdzie zainstalowany jest GEMOS. Wrażenie jakie zrobiły na wszystkich skala inwestycji OBC, wzorowe podejście do bezpieczeństwa kierownictwa OBC jak i sama funkcjonalność GEMOSa było absolutnie onieśmielające. Jesteśmy dumni ze współpracy z OBC i szczęśliwi z możliwości pokazania tego obiektu naszym gościom.

Agenda spotkania  

09:00 – śniadanie ekspertów

09:45 – SITP

  • Prezes Oddziału – Marek Zabrocki
  • Wiceprezes Oddziału – Tadeusz Szmytke

10:05 – Olivia Business Centre – Rafał Recław – Szef Działu Zarządzania Bezpieczeństwem

10:20 – Ela-compil o firmie – Ewa Oldenburg

10:30 – Ela-compil o FPM+ – Prezes Norbert Bartkowiak

11:30 – Ela-compil o GEMOS – Łukasz Głowiński

12:00 – Networking

12:30 – zwiedzanie Olivia Business Centre – w tym control room z systemem GEMOS

13:00 – zakończenie spotkania

Relacja ze spotkania: https://www.youtube.com/watch?v=UBRst-PU3kQ&t=24s

Komentarze są wyłączone.