Spotkanie SITP Oddział Gdański – 07.06.2018 r.
1 czerwca 2018
III Konferencja SITP O/Gdański w Jastrzębiej Górze
12 czerwca 2018

Regaty o Puchar Oddziału Stołecznego SITP 2018

W dniach 10-13 maja 2018 roku w Wilkasach k. Giżycka odbyła się VII edycja Regat o Puchar Oddziału Stołecznego SITP.

Tradycyjnie już, spotkanie przyciągnęło liczne grono członków i sympatyków Stowarzyszenia z Polski i z zza granicy. W takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Oddziału Gdańskiego SITP.

W tegorocznych zawodach na starcie stanęło 11 załóg w klasie Bolero oraz 5 załogi w klasie Bingo 930. Łącznie rozegrano 6 biegów (wyścigów), z których zgodnie z zasadami wynik najsłabszego był odrzucany. Po ubiegłorocznym IV miejscu, planem na tegoroczną edycję było zajęcia miejsca na podium. Po niezwykle wyrównanej walce trwającej do ostatniego biegu regat, nasi koledzy stanęli na drugim stopniu podium. Zwycięstwo wywalczyła reprezentacja Oddziału Stołecznego SITP.

Gratulujemy Wygranym!

Podczas spotkania SITP Oddział w Gdańsku w dniu 07.02.2019 r. w Sali Św. Floriana Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku przy ul. Sosnowej, przyjęto nowego Członka Oddziału. Omówione zostały wysłane do ZG SITP sprawozdania roczne z działalności naszego Oddziału. Ponadto, podczas spotkania omówiono wstępne uzgodnienia z NOT dot. konferencji, którą organizujemy wspólnie 30 maja 2019 r. w siedzibie NOT w Gdańsku. W ramach dyskusji merytorycznej, zostały podjęte niektóre aspekty bezpieczeństwa pożarowego, w tym ustalanie wysokości Budynków z punktu widzenia nowej definicji ujętej w Warunkach Technicznych.

Komentarze są wyłączone.